Grup
Mersen Grup

Biz kimiz

Mersen, ileri teknolojili sanayiler için elektrik ürünleri ve ileri düzey malzemelerde dünya çapında bir uzmandır. 

Dünya çapında 33 ülkede 50’den fazla sanayi tesisi ve 18 araştırma ve geliştirme merkeziyle Mersen, yarının dünyasını şekillendiren yeni teknolojik gelişmelerle buluşturmak amacıyla özelleştirilmiş çözümler geliştirir ve müşterilerine çözüm ürünleri sağlar.

Luc Themelin Mersen İşletme Müdürü

Mersen birkaç yıl önce yol haritasını yeniden tanımladı ve sürdürülebilir, kârlı bir büyüme yolunu seçti. Günümüzdeki güçlü ve kontrollü gelişimimiz, Mersen’in ilk günden beri kurumsal sosyal sorumluluğa olan bağlılığının kanıtıdır. Yıllardır gösterdiğimiz bu bağlılık şimdilerde tüm çalışanlarımız tarafından paylaşılmaktadır. İşimizin her seviyesinde mevcut olan Sertifika İmzalama Talebi, sürekli büyüme için sorumlu ve etik gelişim gibi değerlerimize sadık kalarak büyümemize yardımcı oluyor.

Luc Themelin
İşletme Müdürü

ÖNEMLİ RAKAMLAR

1

€1,211M

2023 SATIŞI

2

7,350

PERSONEL

3

33

ÜLKE

4

18

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME MERKEZİ Dünya genelinde

VİZYON

Günümüzde sanayiler, kendi pazarlarındaki rekabet edilebilirliği geliştirmek için büyük teknolojik zorluklarla karşı karşıya kalmakta ancak bununla birlikte çevreye ve kaynaklarına daha saygılı bir dünya için katkı sağlamaktadır.

Yüksek teknolojiye sahip enerjielektronik ya da taşımacılık sektörlerinin gelişim sağlamaları ve herkesin yararına olacak şekilde potansiyellerini yeniden keşfetmeleri için teknolojik yeniliğin gerekli olduğuna inanıyoruz.

Uzmanlığımızı 130 yılı aşkın süredir dünya genelinde aynı yüksek standartlarda ve ayrıcalıkla sunuyoruz çünkü ortak ve sürdürülebilir gelişim elde etmek istiyoruz. Teknolojinin ilerlediği ve yenilendiği yerde her zaman bir parça Mersen bulacaksınız.

MERSEN GROUP TANITIM