Kariyer

Mersen’de Çalışmak

BE PART
OF THE
CHANGING
WORLD

İş mi arıyorsunuz?

Dünya çapında 35 ülkede sayısız iş fırsatı

Biz kimiz

Mersen, yüksek teknoloji endüstrileri için elektrik uzmanlığı ve gelişmiş malzeme sağlayıcısıdır. Dünya çapında 33 ülkede 50’den fazla organize sanayi bölgesi ve 18 ArGe merkezi ile Mersen yarının dünyasını şekillendiren teknolojik zorluklara cevap olarak özel çözümler geliştirir ve müşterilerine önemli ürünler sağlar. Mersen müşterilerine destek olmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için 130 yıldan daha uzun bir süredir hep yenilik yapmaya odaklanmıştır. İster rüzgar enerjisi, güneş enerjisi, elektrikli araçlar, havacılık, uzay ister diğer pek çok sektörde olsun, teknolojinin geliştiği alanlarda her zaman Mersen’in de bulunduğunu görebilirsiniz.

Mersen Group Sunumu

Önemli değerler

1,211M Euro
2023 satışları
7,350
dipendenti
33
ülke
%89
Çalışanların %89'i, ekibin bir parçası olmaktan gurur duyar
26.1%
kadın mühendis ve yönetici vardır
32
önemli teknik uzmanlık

Özgün bir şey mi istiyorsunuz?

Mersen’e katılmak bugünün gerçek dünyasına sıkıca bağlı fakat hep geleceği hedefleyen uluslararası endüstriyel bir şirkete katılmaktır.
Meslek, teknoloji, proje ve kültür açısından çeşitli bir dünyaya ve yarının dünyasını şekillendirmeye yardımcı olmak için gerçek uzmanlığa sahip çalışma topluluğuna katılmak demektir.
Aynı zamanda değer veren bir şirkete katılmak demektir: 
Değerlerin kelimelerden daha fazlası olduğu ve her bireyin gelişim ve olgunlaşmasının bir öncelik olduğu insan ölçeğinde dostane bir şirket

 

Mersen, A genuinely industrial & human culture

Somut tabirler

Mersen sanayi bölgesine ilk adım attığınızdan itibaren kendinizi buraya ait hissedeceksiniz. Yöneticiniz ve takımınız güvenliğinizi garantiye almak ve bilgi akışını sağlamak için oryantasyon sürecinizin düzgün ilerlemesi konusunda yanınızda olacaklar.
Mersen yolculuğunuz süresince hedefimiz sizin isteklerinizi dinlemek ve size şunları sunmak olacak:

  • Ortak değerler ve ahlak
  • Mükemmellik ve yeniliğe odaklanan güçlendirici bir çalışma ortamı
  • Eğitim ve akreditasyon kursları ile destek
  • Gelişiminiz için bir dizi fırsat
  • Çalışma topluluğunuzda açık iletişim. 

Sizi Mersen ekibimizin bir parçası olarak görmek bizim için bir ayrıcalıktır

Çalışanlarımız

I became the Product Manager for metals for North America, a position of which I held for 20 years. And with that position I was involved not only technically, but also on the commercial side. 

Antonio Lombardi
Technical Manager, Metal, Power Transfer Technologies, North America